Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.

Maxım Farkı

KULLANIM

Terbezlerinin geceleri inaktif olması nedeniyle gece yatmadan önce kuru ve temizlenmiş koltukaltına uygulanmalı ertesi sabah yıkanmalıdır. Başlangıç olarak her gece terlemeniz duruncaya kadar sürebilirsiniz. Daha sonra ise haftada bir yada iki kez uygulamanız yeterli olacaktır. Terleme devam ettiği sürece Maxim kullanımına devam edilmesi gerekir.

Maxim uzun süre kullanabileceğiniz ekonomik bir üründür aldığınız ürünü 3 - 6 ay kullanabilirsiniz. Maxim Roll-on antiperspirant koltuk altı yanı sıra el ayak göğüs ve sırt bölgelerindende kullanılabilir. Bayanlarda Hamilelik ve menopoz dönemlerinde diyabet hastaları kullananında hiçbir sakınca ve yan etkisi yoktur. Hem erkekler hem de kadınlar tarafından kullanılabilir.


İÇERİK

Aliminum chlerinde en sık kullanılan terlemeyi önleyici etken maddedir. Maxim Roll-on, içeriğindeki %15 ve Maxim Sensitive içeriğinde %10,8 Aliminum chlerin sayesinde ter bezi kanallarının deri yüzeyine açıldıkları yerde mekanik engel oluşturup salgı hücrelerinde küçülme yaparak etki gösterir.


MAXIM FARKI

Maxim, bir deodrant değil antiperpirant yani terlemeyi önleyici üründür. Koku içermez, elbisenizde iz ve leke oluşturmaz. Bu özelliğiyle istenmeyen koku oluşumuna neden olmaz. İlaç değildir, ihtiyaca her zaman her yerde kullanılabilir. Cild pH'ı ile son derece uyumlu bir üründür. Rapor edilen hiçbir yan etkisi yoktur, ancak çok nadir olarak ciltte hafif kızarma, kalıntı hissine sebep olabilir.


%100 ETKİLİ

Kullanmaya başladıktan sonra, daha ilk kutudan etkisini hissedeceksiniz. Maxim kullanan her yüz kişiden 98'i ürünü tekrar kullanabileceğiniz ifade etmiştir. Maxim ® Amerika’dan ithal bir üründür ve doktorlar tarafından ‘aşırı terleme’ tedavisi için tavsiye edilmektedir. Ayrıca tüm dünyada uzman doktorlar ve dermatologlar tarafından tavsiye edilen eşsiz bir üründür. Amerikan patent enstitüsü (USPE) tarafından 2007 yılında patenti alınmıştır. Sağlık bakanlığı tarafından 20 den fazla incelemede ürün geçer not almış, ve onaylanmıştır. Maxim Roll On Anti-perspirant el, ayak, göğüs, sırt, koltuk altında; yani açık yara olmayan, göz çevresi, mukoza ve akneli bölgelerden uzak cildinizde güvenle kullanabileceğiniz bir üründür. Maxim Roll On renksizdir. Hem erkekler hem de kadınlar tarafından kullanılabilir.