Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.

Maxım Markası

Maxim® Roll-on Corad Health Inc. tarafından özel bir şekilde formula edilmiş ve kendine has özelliği olan antiperspirant Roll-on üründür. Maxim Roll on aşırı terleme ve hiperhidroz için özel olarak geliştirilmiş ve sınıfının tek ürünüdür. Aşırı terleme tedavisinde ABD'de doktorlar tarafından reçetelenen maxim Roll on ile etkili bir tedavi yöntemi olarak kullanılmaktadır. ABD de binlerce dertmaolog tarafından da tercih edilmekte ve hastalara tevsiye edilmektedir.

Hiperhidroz çeşitli biçimlerde meydana gelebilir en sık görülen şekli aşırı terlemedir. Alüminyum klorid en sık kullanılan terlemeyi önleyici etken maddedir. Maxim, içeriğindeki aliminyum klorid sayesinde ter bezi kanallarının deri yüzeyine açıldıkları yerde mekanik engel oluşturup salgı hücrelerinde küçülme yaparak etki gösterir.

Maxim, bir deodrant değil antiperpirant yani terlemeyi önleyici üründür. Koku içermez, elbisenizde iz ve leke oluşturmaz. Bu özelliğiyle istenmeyen koku oluşumuna neden olmaz. İlaç değildir, ihtiyaca her zaman her yerde kullanılabilir. Cild pH'ı ile son derece uyumlu bir üründür. Rapor edilen hiçbir yan etkisi yoktur, ancak çok nadir olarak ciltte hafif kızarma, kalıntı hissine sebep olabilir.